Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

NIERUCHOMOŚCI WROCŁAW ANNA OŁDAK, ANNA TRUCHAN S.C.

Brzoskwiniowa 4/1 Wrocław

Mapa

511 491...

511 491 910

biuro nieczynne: 8:00 - 16:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości komercyjne

www.nieruchomosci-wroclaw.com/

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Anna Truchan
  • Katarzyna Dzieciątkowska
  • Magdalena Róziewska
  • +2

O nas

BUTIKOWA AGENCJA NIERUCHOMOŚCI Z branżą nieruchomości związani jesteśmy bezpośrednio od 2018 roku, a pośrednio działając w kredytach hipotecznych od 2009 roku. Specjalizujemy się w nieruchomościach: Mieszkalnych tj. domach, mieszkaniach na rynku wtórnym oraz pierwotnym Nieruchomościach komercyjnych, Gruntach W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na wysokie kompetencje, profesjonalizm, uczciwość i transparentność działania. Nasze działania cechują się m.in.: Nieszablonowym podejście Wysoką jakością przygotowywanych materiałów Strategią marketingową, dobieraną indywidualnie do każdej nieruchomości Szerokimi działaniami w Social Mediach Obecnie rozwijamy swoje kompetencje jako studenci studiów podyplomowych z zakresu gospodarki i obrotu nieruchomościami na Uniwersytecie Wrocławskim. Naszą skuteczność potwierdzają nasi Klienci poprzez liczne rekomendacje, oraz opinie w sieci, a także nasi Partnerzy jak , gdzie uzyskaliśmy odznakę jakości LIDER JAKOŚCI PRO. W swojej pracy stawiamy na relacje z Klientami, dzięki którym pracujemy tylko i wyłącznie dzięki poleceniom. Dodatkowo od ponad 10 lat prowadzimy własną Kancelarię Finansową, w której obsługujemy klientów w zakresie kredytów hipotecznych.

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

14

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia NIERUCHOMOŚCI WROCŁAW ANNA OŁDAK, ANNA TRUCHAN S.C.

Filtruj

173,33 zł/m²150 m² 26 000 zł

Anna Truchan

Anna Truchan

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy Państwu przestronny i wyjątkowy lokal lokal użytkowy o łącznej powierzchni 150 m2 położony bezpośrednio przy płycie...

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł129,93 m² 10 852 zł/m²

Anna Ołdak

Anna Ołdak

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

| oferta na wyłączność - bez prowizji dla kupującego | Prezentujemy Państwu wyjątkowy, nowoczesny dom w zabudowie szeregowej położony...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł140,50 m² 6 967,97 zł/m²

Anna Truchan

Anna Truchan

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:274 m²

| zakup od dewelopera - brak podatku pcc Prezentujemy Państwu komfortowe, energooszczędne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, położone...

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł43,70 m² 13 272,31 zł/m²

Anna Truchan

Anna Truchan

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy Państwu dwupokojowe, niezwykle przytulne i gustowne mieszkanie z balkonem o powierzchni 43,7 m2 , położone w miejscowości...

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł29 m² 86,21 zł/m²

Nina Siedlanowska

Nina Siedlanowska

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| oferta tylko W naszym biurze | | we speak english, let'S meet in wroclaw | Prezentujemy Państwu przytulną kawalerkę na wynajem, znajdującą się...

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł44,65 m² 14 311,31 zł/m²

Anna Truchan

Anna Truchan

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta wyłącznie W naszym biurze | możliwy zakup przez obcokrajowców Prezentujemy gustowne, niezwykle przytulne mieszkanie dwupokojowe parterowe...

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł216,45 m² 6 001,39 zł/m²

Katarzyna Dzieciątkowska

Katarzyna Dzieciątkowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:730 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze - Prezentujemy Państwu przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 216,45...

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł34,83 m² 15 647,43 zł/m²

Anna Truchan

Anna Truchan

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

| oferta tylko W naszym biurze| Prezentujemy Państwu niezwykle funkcjonalną i jasną kawalerkę z balkonem gotową do wprowadzenia położoną...

Szczegóły ogłoszenia

1 609 770 zł2 333 m² 690 zł/m²

Anna Truchan

Anna Truchan

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wrocław | ul. Opolska - wyjątkowa okazja inwestycyjna | 4 działki inwestycyjne | oferowana o powierzchni 2333 m | mpzp: ag - aktywność...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł153,16 m² 6 855,58 zł/m²

Katarzyna Dzieciątkowska

Katarzyna Dzieciątkowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:449 m²

Prezentujemy Państwu komfortowy dom w zabudowie szeregowej (skrajny) o pow. 153,16 m 2 z garażem i dużym, narożnym ogrodem ,...

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł112,63 m² 9 766,49 zł/m²

Magdalena Róziewska

Magdalena Róziewska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:433 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony na kameralnym osiedlu w Kątach Wrocławskich - idealna alternatywa dla mieszkania,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

656 466 zł48,99 m² 13 400 zł/m²

Anna Duda

Anna Duda

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu komfortowe mieszkanie (pow.48,99 m2) z balkonem , położone w przepięknej lokalizacji w zachodniej części Wrocławia,...

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

Katarzyna Dzieciątkowska

Katarzyna Dzieciątkowska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu wyjątkowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone w ścisłym centrum Wrocławia...

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł41,96 m² 11 177,31 zł/m²

Anna Truchan

Anna Truchan

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta bez prowizji Prezentujemy Państwu przytulne, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie , położone w bardzo spokojnym miejscu z jednoczesnym...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 000 zł133,29 m² 7 194,84 zł/m²

Katarzyna Dzieciątkowska

Katarzyna Dzieciątkowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

| możliwość zakupu przez obcokrajowców Продається житловий будинок з додатковою земельною ділянкою...

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł54,90 m² 15 300,55 zł/m²

Anna Truchan

Anna Truchan

Profesjonalny Agent

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy Państwu dwupokojowe, a co istotne idealnie doświetlone mieszkanie z niezwykle przestronnym balkonem z widokiem na panoramę miasta...

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł148,40 m² 12 061,99 zł/m²

Anna Ołdak

Anna Ołdak

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1924

| oferta dostępna tylko W naszym biurze | | | Prezentujemy Państwu komfortowe, przestronne mieszkanie w willi , położone w jednej...

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²72,30 m² 7 230 zł

Anna Ołdak

Anna Ołdak

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

| najemca nie płaci prowizji | Prezentujemy Państwu lokal użytkowy w nowoczesnym budynku klasy A położony w sercu wrocławskiego osiedla...

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł49,60 m² 13 810,48 zł/m²

Anna Ołdak

Anna Ołdak

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż wyjątkowo zadbane, ciepłe i przytulne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,6 m , położone na 1. piętrze w budynku...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł144,37 m² 6 919,72 zł/m²

Katarzyna Dzieciątkowska

Katarzyna Dzieciątkowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:92 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 240 155 zł80,01 m² 15 500 zł/m²

Anna Duda

Anna Duda

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu komfortowe i przestronne dwupoziomowe mieszkanie (pow. 80,01 m2) z ogródkiem, położone w przepięknej lokalizacji...

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²435,41 m² 34 832 zł

Anna Ołdak

Anna Ołdak

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

| najemca nie płaci prowizji | Prezentujemy Państwu lokal użytkowy w nowoczesnym budynku klasy A , w stanie deweloperskim. Przeznaczenie...

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij